«Держава у смартфоні»

Сьогодні в Україні представляють бренд «держави у смартфоні», який отримав назву «Дія».

Розробкою займалися FEDORIV AGENCY спільно зі Spiilka Design Büro.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook Андрій Федорів.

Що відомо

Додаток та сайт об’єднають у єдиному електронному вікні всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу. «Дія» зможе максимально спростити та прискорити будь-яку взаємодію людини з державою, зробивши максимум процесів електронними та автоматичними, щоб чиновник взагалі особисто не впливав на термін отримання довідки або видачу дозволу.

Держава у смартфоні

За словами Федоріва, команда проєкту мріє створити зручну та швидку цифрову державу у світі, яке зможе вивільнити мільярди хвилин життя своїх громадян для більш приємних і корисних справ, зберегти їхні нерви та виключити корупцію.

Наша роль у проєкті не тільки розробка позиціювання, імені, дизайну, шрифтів, інтерфейсів і комунікаційних рішень. Ми виступаємо «адвокатом споживача» і намагаємося максимально спрощувати та скорочувати процеси, переводячи їх з державного на людський, змінюючи та проектуючи досвід споживача.

Андрій Федорів

 Наприклад, за допомогою «наївних запитань» та здорового глузду кількість полів для заповнення під час реєстрації ФОП онлайн вдалося скоротити з 58 до 12.

Коли запрацює держава у смартфоні

Додаток, сайт та перші сервіси стануть доступні онлайн вже у найближчі місяці, їхній список буде постійно розширюватися.

 Якщо ви хочете стати одним з тестувальників бета-версії або першими дізнаватися про новини проекту можна завітати на сайт – plan.diia.gov.ua. Він запрацює у найближчі години.

Більше інформації повідомлять сьогодні о 16:00. Трансляцію можна буде подивитися на сайті.

Читайте також про те, чим займатиметься Міністерство цифрової трансформації.

 

 

Джерело: Nachasi, Plan.Diia

 

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: