Які навушники вибрати, щоб не пошкодувати про покупку?

 

1. Визначте пріоритети

Лише правильні пріоритети дозволять знайти оптимальне рішення, яке задовольняє основним вимогам. Умовно можна виділити три критерії, від яких і доведеться відштовхуватися. Мова про доступність, портативність і, звичайно, якість звуку.

2. Вирішіть, навіщо вам навушники

Навушники, як і будь-який гаджет, купуються під певні завдання і цілі. Необхідно розуміти, коли і як ви будете їх використовувати. Від сценаріїв використання залежить вибір виду навушників.

Для дому та офісу

Для використання на роботі і вдома зазвичай купуються повнорозмірні гарнітури, які забезпечують повне охоплення вушної раковини і максимально комфортну посадку на голові. Такий тип як ніколи краще розташовує до тривалого прослуховування музики.

Найбільшою популярністю серед навушників для офісу користуються моделі закритого акустичного типу. Вони мають кращу звукоізоляцію, тому оточуючим ваша музика чутна не буде. Відкритий же тип підійде для домашнього використання.

Для міста

Якщо мова про переміщення в метро і поїздках в іншому громадському транспорті, то кращим вибором стануть внутрішньоканальні навушники, також звані затичками. Вони компактні, максимально зручні у використанні і не створюють проблем при русі в щільному потоці людей. 

Окремо можна виділити і повністю бездротові навушники. Аксесуари такого типу забезпечують максимальну свободу рухів.

                         

Для спорту

Для бігу та тренажерного залу зазвичай використовуються бездротові гарнітури внутріканального типу. Вони можуть мати дужки з кріпленням на шиї для кращої фіксації всередині вушної раковини або на її зовнішньої частини.

Для подорожей

Якщо ви нерідко літаєте і любите слухати музику в дорозі, є сенс задуматися про гарнітури з активним шумозаглушенням. Найчастіше це великі повнорозмірні навушники, які можуть бути як дротовими, так і бездротовими. Їх здатність відсікати зовнішні звуки дозволяє з головою зануритися в улюблену музику, навіть якщо поруч з вами сидить невгамовна дитина.

4. Слухайте і читайте

Сліпо орієнтуватися на всі цифри в характеристиках, звичайно, не варто, особливо якщо ви вибираєте відносно недорогі навушники. Дві гарнітури з рівними параметрами можуть звучати зовсім по-різному, оскільки на якість впливає і безліч інших особливостей, які не завжди вказуються виробником в описі.

Ми склали для Вас чек-лист покупця:

 1.В першу чергу визначтеся з максимальною ціною і головним сценарієм використання. У нашому магазині ціни від 125 грн. і вище (залежно від моделі).

2.Далі, виходячи з призначення, підберіть тип навушників: охоплюючі, накладні або внутрішньоканальні.

3.Виберіть кілька моделей конкретного типу, що вкладаються в ваш бюджет.

 4. Вивчіть технічні параметри, що характеризують якість звучання.

 5.Перед покупкою обов'язково ознайомтеся з нашими відгуками, які можна знайти на сайті Sawwa-Mobile.

 6.  Зробіть свій вибір.

 

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: