Mi Mix Alpha від Xiaomi майже повністю складається з екрану.

Серія Miom від Xiaomi завжди розсовувала кордону екранів телефонів і форм-факторів: від оригінальної моделі, яка почала війни з обідками, до ковзної торішньої Mi Mix 3.

Тепер, коли ми починаємо бачити «водоспадні» дисплеї з крайніми вигнутими краями, Xiaomi виводить це на новий рівень з Mi Mix Alpha.

«Екран об'ємного звучання» на Alpha повністю обертається навколо пристрою до точки, де воно зустрічається з модулем камери на іншій стороні. Ефект телефону, який майже повністю зроблений з екрану, з бічними значками статусу, такими як сигнал мережі і рівень заряду батареї. Чутливі до натиснення кнопки регулювання гучності також відображаються на бічній панелі телефону. Xiaomi заявляє, що співвідношення екрану до тіла складає більше 180 відсотків - статистика, яку вже немає сенсу цитувати.

В Mix Alpha використовується новий 108-мегапіксельний сенсор Samsung, розроблений спільно з Xiaomi. Як і у випадку з іншими недавніми сенсорами Samsung з високою роздільною здатністю, пікселі об'єднуються в квадрати 2x2 для кращої світлочутливості при слабкому освітленні, що в цьому випадку буде створювати 27-мегапіксельні зображення.

1 / 1,33-дюймовий сенсор незвично великий для телефону і повинен дати Mix Alpha багато можливостей для збору світла. Також немає необхідності в селф-камері - ви просто повертаєте телефон і використовуєте задню частину дисплея в якості видошукача для 108-мегапіксельного шутера.

Що стосується більш традиційних специфікацій телефону, то тут є процесор Qualcomm Snapdragon 855+, підключення 5G, 12 ГБ ОЗУ, 512 ГБ пам'яті, 40 Вт провідний швидкої зарядки і батарея ємністю 4050 мАг. Остання специфікація, можливо, припускає, що Xiaomi не уявляє, що весь екран включений постійно.

Xiaomi описує Mix Alpha як «концептуальний смартфон» і не збирається випускати його найближчим часом. Цього року телефон надійде в невелике виробництво і надійде в продаж у грудні за 19 999 юанів, або близько 2800 доларів.

Оригінальний Mi Mix також отримав концептуальний лейбл і випущений в невеликих кількостях, а Mi Mix 2 рік тому став більш масовим пристроєм.

                        

З одного боку, цей дизайн створює очевидні проблеми з витратами, довговічністю, часом автономної роботи, розпізнаванням випадкових дотиків, конфіденційністю і так далі. З іншого боку, просто подивіться на це:

Джерело: The Verge

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: