Що таке Попсокет?

 

Зараз все частіше на вулиці можна зустріти людей з круглим тримачем телефону, який називають попсокетом.

Попсокет (Popsocket) - це новий, модний і функціональний аксесуар у вигляді утримувача-підставки для мобільних пристроїв, який дозволяє утримувати телефон, планшет або електронну книгу великої діагоналі в руках без особливих зусиль.

Також, з його допомогою можна переглядати фільми і відео просто поставивши на будь-яку рівну поверхню. Попсокет обертається на всі 360 градусів.

У зачиненому вигляді він плоский і не заважає поміщатися в кишеню або сумку.

                                                        

Попсокет можна наклеїти як на корпус смартфона, так і на його чохол. Поверхня телефону може бути якою завгодно: це може бути метал, силікон, пластмаса або скло. При необхідності його можна з легкістю відклеїти і наклеїти повторно.

Також в комплект входить спеціальний утримувач, на який чіпляється телефон з попсокетом. Незамінний аксесуар в автомобілі. Тримач можна приклеїти до приладової панелі, у ванній кімнаті або на кухні (кріпиться двостороннім скотчем, який вже наклеєний на задній частині аксесуара).

Головними перевагами попсокета є:

1. Надійне утримання телефону «двома пальцями»;

2. Можливість установки телефону на будь-яку поверхню;

3. Надійний складаний дворівневий механізм;

4. Можливість без проблем зробити Селфі.

Телефони з великою діагоналлю, такі як iPhone XS Max або Nomi 6030, дуже часто складно утримати.

Як зробити селфі і не впустити його?

Можна, звичайно, використовувати монопод. Але навряд чи хтось буде постійно носити його з собою. А ось попсокет- інша справа: прикріпив його на телефон, і він завжди з тобою.

ПОПСОКЕТ ЯК АНТИСТРЕС

Ще в недавньому минулому головним антистресом можна було вважати Спінер. В даний час його місце зайняв попсокет, завдяки його дворівневому складному механізму. Людина, складаючи і розкладаючи попсокет, знімає нервову напругу і заспокоюється.

Як ми бачимо, попсокет - це дуже функціональний аксесуар, який зробить користування Вашим смартфоном ще приємнішим і простішим.

Замовивши у Нас тримач, підставку для телефону Попсокет (Popsocket), Ви отримуєте модний аксесуар, який ще більше підкреслить Вашу індивідуальність і дозволить комфортно користуватися своїм гаджетом.

Оформити замовлення можна як по телефону, так і через кошик сайту. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. 

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: