Вам потрібен шикарний нашийник для вашої собаки?

 

  Фото Андрія Ліптака / The Verge

Коли ви заводите собаку в якості домашньої тварини, в першу чергу ви купуєте нашийник. Зазвичай це проста покупка: визначаєте колір, переконоєтесь, що ви вибрали правильний розмір, і як тільки ви його закріпляєте, ви готові до першої прогулянки.

Fi - це нова компанія, яка прагне запровадити трохи технологій в те, що раніше було трохи пластмаси або металу, прикріпленого до ремінця. Його нашийники для собак розроблені і продаються як фітнес-трекери для вашої тварини, а також як базова мережа безпеки, щоб допомогти в разі, якщо вони тікають або іншим чином втрачаються.

Давайте розберемося з основами.

Fi робить вибір нашийників для собак, які можуть зробити кілька речей. Конструкція являє собою базовий нашийник з трьома крапками з'єднання: застібкою, а також двома точками, які з'єднуються з самим пристроєм. Нашийник коштує 150 доларів, і вам потрібно платити ще 99 доларів в рік, щоб використовувати всі можливості відстеження та функції, які в ньому присутні. Це величезна премія за 10-15 доларів, які ви можете витратити на традиційний нашийник.

Плюси:

• Відстеження може допомогти з втраченою собакою

• Текстові повідомлення дійсно корисні, якщо у вас є кілька собак і у вас є активне домашнє господарство

• Може надати багато додаткової медичної інформації для вашого ветеринара

Мінуси:

• Додаток відчуває себе неполірованим і неінтуїтивним

• Відстеження місця розташування не так точно, як на телефоні

• Наука за відстеження кроків для домашніх тварин не доведена

• Нашийник коштує дорого і вимагає річної передплати на обслуговування

По-перше, нашийник Fi функціонує як базовий крокомір, дозволяючи вам відстежувати кроки вашої собаки за допомогою мобільного додатку, так само, як ви робите це з Fitbit або подібним пристроєм. Теоретично, чим більше кроків і вправ ви зробите, тим краще. Пристрій також працює як трекер розташування, використовуючи малопотужне з'єднання GPS і LTE в поєднанні з базою коміра, підключеної десь у вашому домі. Це особливість, яка відмінно виглядає на папері, але на практиці працює дуже рідко (а іноді дуже дивно).

Як крокомір, нашийник працює добре. Додаток перетворює окремі прогулянки в пройдені відстані, але не об'єднує ці кроки в відстані, пройдені кожен день.

Зразок прогулянки на наш двір. Опис програми не зовсім точно. Знімок екрану: Андрій Ліптак / The Verge

Fi каже, що в найближчий час вона планує «запустити можливість пропонувати рівні активності на основі породи і віку і дозволяти власнику вручну встановлювати свої цілі кроку». Компанія також каже, що він завжди рекомендує власникам проконсультуватися зі своїми ветеринарами.

Але хоча функціонування в якості шагомера, ймовірно, є найбільш корисним компонентом нашийників Fi, у них є ще одна мета: відстеження місця розташування, і саме тут нашийник дійсно стає складним.

Генеральний директор і засновник Джонатан Бенсамун сказав The Verge, що він заснував компанію з-за практичної проблеми: він не був упевнений, що найнятий ним собачник дійсно робив те, що, за їхніми словами, вони робили. Отже, він встановив камеру для свого будинку і виявив, що його собачник справді не вивозив собаку на прогулянки, як це було прийнято. Fi по суті виходить з цього: це система для перевірки, де знаходиться ваша тварина.

Є кілька цікавих функцій, які йдуть з цим. Додаток дозволяє вам встановити периметр, за яким ваша собака може бродити, і попередить вас, якщо вийде за цю лінію. Він також відправить вам текстове повідомлення, коли ви і ваша собака відправляєтеся на прогулянку - корисно знати, якщо у вашому житті беруть участь кілька людей, собак або вигулу собак, і ви хочете, як правило, стежити за тим, де вони є.

Нашийник пускає в хід пристрій GPS, щоб знайти ваше загальне розташування, а потім до найближчих вишок стільникового зв'язку. Після підключення він відправляє дані на сервери компанії і в додаток. Виглядає так, як ніби він по суті прив'язує ваше місце розташування до найближчої вулиці або шляху, щоб скорегувати грубе розташування пристрою. На відміну від вашого телефону, у вас навряд чи буде одне і те ж точне місце розташування вашої тварини в будь-який момент часу.

  Зображення: Fi

Fi каже, що він активно захищає інформацію, шифрує дані між телефоном та сервером і що технічний директор компанії, Лорен Кіркбі, прийшов з Nest.

Є й інші дрібні проблеми з усім цим: сам додаток здається незграбним і не інтуїтивно зрозумілим у використанні, і йому потрібно трохи погратися, щоб зрозуміти, де знаходяться всі функції. Розмах каруселі внизу піднімає активність минулих днів, і це не перетворює цю діяльність в інформацію, яка має сенс.

Немає також ніякого реального способу налаштувати додаток для певних речей: ви не можете встановити будь-яке нагадування, щоб прогулятися в якийсь момент, або відрегулювати кількість кроків, які Ви хочете, щоб ваша собака зробила. В кінцевому рахунку, створюється враження, що ви накопичуєте багато точок даних, але реального способу впливати на них через додаток, немає.

Все це зводиться до більшого питання: вам дійсно потрібно розумний пристрій для вашої тварини?

Джерело: The Verge

 

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: