Послуги

 
 
 
 
У наш "мобільний" час практично неможливо знайти ексклюзивний аксесуар для свого гаджета, незвичайну флешку, обкладинку для паспорту, оригінальний повербанк або зарядний пристрій. Скрізь все стандартне, однакове і однотипне.
 
Не можете знайти те, що вам потрібно? На цій сторінці ви можете реалізувати свої ідеї дизайну декількома способами:
 
Ми представляємо каталог з безліччю готових незвичайних, яскравих, стильних і оригінальних дизайнів. Для вашої зручності, всі картинки розформовані по розділах. Обирайте будь-який принт і ми нанесемо його на ваш гаджет, чохол для телефону, попсокет, powerbank, зарядний пристрій, флешку і обкладинку для документів.
 
Крім того, на сайті є конструктор, завдяки якому ви можете створити індивідуальний дизайн. Конструктор дає вам можливість втілити в реальність всі свої ідеї і самостійно зробити макет саме так, як бачите Ви. Можете додати своє фото, картинку, будь-яке зображення з інтернету, логотип або напис, змінити фон, колір, шрифт, додати стікери і розміщувати об'єкти як завгодно.
 
Також, якщо ви не хочете витрачати час на конструктор, можете надіслати нам фото чи картинку, вказати свої побажання і наші дизайнери зроблять все самі. Зверстають декілька макетів, відправлять вам на підтвердження і, в разі потреби, підкорегують.
 
Можете бути впевнені, що в результаті отримаєте якісний ексклюзивний продукт. Наша команда професіоналів переймається кожним замовленням, щоб ви отримали саме те, що хочете. Ми працюємо на результат, і точно знаємо, що робимо. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений.

 

 
 

 

 

 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: