Каталог дизайнів

 
 
 
Каталог малюнків на чохли
 
Використовувати смартфон без чохла небезпечно. Він може отримати механічні пошкодження, постраждати від вологи, пилу. Щоб цього не сталося, задню і бічні поверхні пристроїв закривають чохлами з полімерних матеріалів. Але проста обкладинка - це нудно. Чохли стали прикрашати різноманітними принтами, ілюстраціями. Технології сучасної поліграфії дозволяють створювати малюнки високої чіткості та реалістичності.
 
Сьогодні оболонка для цифрового гаджета - спосіб самовираження, можливість створити стильний образ. Модні віяння поширюються і на цей аксесуар. Мінімалізм, написи, олівцеві ескізи ... Тренди змінюють один одного, але незмінним залишається одне - чохол потрібен кожному.
 
Галерея макетів
 
Для зручності користувачів ми розділили каталог на тематичні розділи. У кожному з них зібрані тільки актуальні, модні, креативні ідеї для друку на поверхні обкладинок. Професійні дизайнери адаптували зображення під чохли, тому можете бути впевнені, що отримаєте товар найкращої якості.
 
Метод ультрафіолетового друку дає можливість отримувати оптичні ілюзії, такі як об'ємні плетіння, поглиблення, натуральна кам'яна порода. Використовувані фарби повністю безпечні для людини і навколишнього середовища. Вони надзвичайно стійкі: не вигоряють, не стираються, не розтікаються. Яскраві, насичені принти залишаться такими весь термін експлуатації і будуть радувати вас не один сезон.
 
 
Мены потрібна консультація:
CLB9
Прикріпити фото (до 5 шт.)
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: